Imeline Skandinaavia bränd Meraki, lummavad kehahooldustooted

Tutvume lähemalt imelise Taani brändiga Meraki!
Meraki on loodud loomaks igapäeva ellu puhkehetki - olgu need ka üürikesed, vajalikud on need ikka. Meraki brändi filosoofia on, et kasvõi päevas paar minutit muudest mõtetest puhata ja hellitada enda keha kvaliteetsete, mõnusalt lõhnavate kehahooldustoodetega. Meraki on inspireeritud Skandinaavia esteetikast ja minimalismist, austades loodust ja selle ilu. 

Meraki tootevalikust leiab nii kreeme, vedelseepe, küünlaid, näomaske. On loodud ka sari "Pure" ehk puhas, mis on sobiv kasutamiseks ka allergikutele oma puhta koostise poolest. Pure sarja toodetel on olemas ka EcoCosmos sertifikaat ning on heaks kiidetud allergikute ja astma liidu poolt. Selle sarja kätekreem sai hiljuti Taanis auhinna Taani tarbijate organisatsiooni poolt, mis edendab säästvat ja vastutustundlikku tarbimist. Kätekreem sai kõrgeimad punktid, mis tähendab, et toode on suurepärane valik, kui on soov saada kvaliteetset, ohtlike kemikaalide vaba toodet. Sellest samast sarjast on olemas ka käteseep, śampoon, palsam ja kehakreem.


Eraldi sari on ka veel lastele "Mini", lastele mõeldud kehakreem ja laste śampoon. Need sobivad samuti ka tundlikule nahale ja on lõhnavabad, mis tagavad ohutu kasutamise su lapsele.  

Samuti on olemas kerge lõhnaga sari "Northern Dawn", mille tooteid omavahel kergelt kokku sobitada saab. Näiteks on selles sarjas ka olemas kätekreem kui ka käteseep, mis koos kenasti kraanikausi kõrvale sobivad ja tagab käte niisutamiseks pärast pesu.

Talv on peagi tulemas ja nahk võib muutuda kuivemaks, jagame mõned nipid, kuidas naha eest hoolitseda:
1. Kehakreem. Meraki valikust leiab neid mitu, vastavalt naha kuivusele ja vajadusele saab nendega oma nahka niisutatult hoida läbi talve. Kõige parem on kreemitada peale duśi all käimist, siis imendub see hästi sisse.
2. Kätekreem. Samuti valik on lai kätekreemide seas, kuid soovitame proovida Meraki Silky Mist kätekreemi, mis jätab käed pehmeks ja siidjaks ning annab kerge mõnusa aroomi. Ning see on mõnusas suuruses, et kaasas kanda endaga igapäevaselt.
3. Huulepalsam. Talve külma tuulega on huuled tihti kuivad, kuid Meraki huulepalsam on mõnusalt niisutav ja taastava toimega, mis toidab ja huuled kuivusest taastab.
4.Näomask. Kui ülejäänud keha on külma eest kaitstud, siis nägu jääb paratamult tuule kätte ja seda saab niisutada mõnusa näomaskiga, mis sobib ka tundlikule nahale. Samuti on näomaski tegemine hea puhkehetk iseendale!

Meraki tooteid saab soetada meie veebipoest kui ka Noblessnerist koha pealt, ootame külla!
Eelmine
Meriinovillased riided lastele Taani brändilt CeLaVi

Lisa kommentaar

Email again: