Kingiideid sõbrapäevaks!

Saabumas on tore päev, kus oma sõpru, kallimat ja ka iseennast meelest pidada! Selle puhul kogusime kokku kingiideed Kalhoj poest!

„Armastus käib kõhu kaudu“ kingitused:

Lakrids by Bülowi sõbrapäevaks tehtud eriline partii on imemaitsev! Sellesse tõesti armub lausa ära! Kellele meeldib magusam maitse, sellele sobib kindlasti maasika-maitseline karp ning kellele meeldib tume shokolaad, siis meeldib mustsõstra maitse kindlasti!

Nicolas Vahé troopiline valge tee passioni-kookose maitsega – tee, mis viib sind hetkega kujutelmas kuhugi sooja päikse kätte! Täpselt parajalt magus ja vallatu maitsega ning tee on ilusas ja taassuletavas karbis.


Nicolas Vahé śokolaadid – śokolaadisõbrale parim kingitus! Just on poodi saabunud ka uus maitse – tume śokolaad aprikoosiga. Ning imelised pistaatsiaga śokolaadi trühvlid!


Kes magusasõber just pole, siis meil on ka valik huvitavaid maitsesoolasid ja tapase kastmeid.

Ning meil on ka valik kvaliteetseid veine, mis gurmaanidele kindlasti toredaks üllatuseks oleks! Näiteks valge orgaaniline vein, mis hiljuti meil toimunud veinide degusteerimisele sommeljee poolt vägagi heakd kiideti!

 

„Praktiline, kuid meeldejääv“ kingitus:

Keraamiline kohvikruus House Doctorilt – saadaval nii sinist kui ka valget värvi. Ilus kohvikruus sobib kaaslaseks nii kohvi kui ka teesõbrale.

Soe ja stiilne müts meriinovillast – MaiMai brändilt leiab mütse nii naistele kui meestele, erinevates värvides, suurepärane ja praktiline kingitus!


Elegantne ja kvaliteetsest materjalist hallikas toonis põll, sobib nii mehele kui ka naisele!

 

„Hellita end“ kingitus:

Meraki toodetega saab end tunda justkui SPAs!

Komplekt naisele võib olla näiteks näomask ja kätekreem ning meestele on Merakil näiteks keha- ja näokreem ning sinna juurde sobib ka värske piparmündine huulepalsam veel näiteks.Olgu siis sõbrapäev või mõni muu tore sündmus tulemas, meie saame ikka kingi leidmisel aidata! :)
Näeme Kalhojs!

ENGLISH


As Valentine´s day is around the corner, it is time to keep your friends, your dearest and yourself in mind! For this we have gathered gift ideas from the Kalhoj store!

"Love comes with the good food" Gifts:

A special batch made for Valentine's Day Lakrids by Bülow's is delicious! You will fall in love with it! For those who like a sweeter taste, a strawberry-flavored box will surely fit and those who like dark chocolate will definitely love the blackcurrant taste!


Nicolas Vahé tropical white tea with passion-coconut flavor - a tea that instantly takes you somewhere warm in the sun! It has just enough sweet and playful taste and the tea comes in a beautiful and resealable box.

Nicolas Vahé Chocolates - The Best Gift for Your Chocolate Lover! And just recently new flavour arrived in the shop - dark chocolate with apricot. And wonderful pistachio chocolate truffles!

For those who are not sweet lovers, we also have a selection of interesting seasoning salts and tapas sauces.


And we also have a selection of quality wines that would surely be a great surprise for gourmets! For example, white organic wine, which has been highly praised at recent wine tasting event by the sommelier!
A "practical but memorable" gift:

Ceramic coffee mug from House Doctor - Available in blue and white. A beautiful coffee mug is perfect for a coffee or tea buddy.

Warm and stylish merino wool hat - MaiMai brand hats for women and men in different colors, a great and practical gift!

Elegant and high-quality gray apron, suitable for both men and women!

Pamper yourself gift:

Meraki products make you feel at the SPA!


A set for a woman can be for example a face mask and hand cream and for men Meraki has a body and face cream, for example, and a fresh peppermint lip balm is another example.

We hope you got some ideas from here! See you at Kalhoj! :)

Eelmine
Värvitrendid aastal 2020
Järgmine
Loodus interjööris

Lisa kommentaar

Email again: