Meriinovillased riided lastele Taani brändilt CeLaVi

Hakkab lähenema külmem aeg ja mis oleks parem, kui meriinovillased riided, mis hoiavad soojust, kuid lasevad ka nahal hingata! Seekordses blogipostituses tutvustame lähemalt meie meriinovillaste riiete valikut ja räägime ka meriinovilla omadustest.

Meriinovill on viimasel ajal eriti palju populaarsust kogunud ja seda ka põhjusega. See on naha vastas mõnusalt pehme ja hoides soojust lasbe samal ajal ka hingata, tõeliselt mõnus materjal, mida saab aastaläbi kasutada. Kalhojs on valik meriinovillaseid riideid lastele, nii paksemaid kui ka õhemaid.

Meriinovill pärineb peenvillaga lambalt, seda tõugu nimetataksegi „merino“ millest tuleneb ka villa nimetus. Meriinovill on 100% naturaalne ja seda peetakse üheks maailma pehmemaiks villaks ning ühtlasi on see hüpoallergeenne, mis teeb selle eriti kasutajasõbralikuks materjaliks ka tundliku nahaga inimestele.  Just sellepärast on see ka levinud alusriidena lastele.

Meriinovilla peamised omadused:

-imab niiskust

-reguleerib kehatemperatuuri – vill hoiab kehatemperatuuri nii õues kui ka siseruumides olles.

-antibakteriaalsed omadused – mille tõttu pole ka vaja meriinovillaseid riideid väga tihti pesta. Vahel piisab ka vaid riide tuulutamisest.

- hüpoallergeenne 

Ja ilmselt on neid häid omadusi veelgi. Kuid miks on hind selle puhul kallim kui teistel villadel või puuvillal? Selle põhjuseks on meriinovilla korjamise sagedus – seda saab teha vaid teatud ajal aastas ning villa kiud on väga peened, mille tõttu riide valmistamine nõuab palju materjali.  

Kalhojsse on just jõudnud uued laste meriinovillased riided, mis on pastelsetes sügistoonides - leiab nii kõrvitsakollase imepehme jaki kui ka sirelilillad meriinost õhemad püksid lastele, millega on hea kodus olla või paksema riietuse alla panna talvisel ajal. 

Mõnus meriinovillane kombe või eraldi püksid ja jakk, vaata lähemalt, mis suurused on veel alles meie veebipoest.Ja samuti on olemas mõnusad meriinomütsid, mida saab kanda just sügise alguses või talvel kihiti.

Balaclava Double Layer Elderberry


Ja olemas on ka valik meriinobodysid, erinevates värvitoonides, mustrites ja lõigetes.
Body LS Military Olive
Rohkem valikut lasteriiete osas ja ka muud meriinovillased riided lastele leiab meie poest nii Noblessnerist koha pealt kui ka veebipoest.

Talveks mõnusalt sooja!


Eelmine
Loodus interjööris
Järgmine
Imeline Skandinaavia bränd Meraki, lummavad kehahooldustooted

Lisa kommentaar

Email again: