Värvitrendid aastal 2020

Pole kaugel enam aeg, kui mõtteis mõlgub vaikselt juba kevadine päike ja rohelus ning juba varsti-varsti koos uue aastaajaga on tulemas ka uued värvid. Tänases blogipostituses vaatame, mis värvid on kevadel interjööris enim kasutusel aastal 2020. Muidugi kõige tähtsam on leida värv, mis endale meelt mööda on, kuid õnneks on ka trendivärvide valik päris suur, mille seast oma lemmik leida!


Śampanja ja pastelsed toonid – olgu see siis täpselt „śampanja“ värv või hele ja unelev pastelne toon, neid on kerge ka teiste erksamate ja tumedamate toonidega kokku sobitada.

Koobaltsinine – julge sinine, mis ei jäta end tähelepanuta! Kes tervet sisustust või kõiki seinu seda tooni ei soovi värvida, siis aktsent-värvina sobib see ideaalselt, kui muidu interjöör on üsna ühes toonis hele või tume.

Mango ja oranźid toonid – kuna oranź värv teatavasti paneb inimestes loomingulisuse eriti hästi tööle, siis sobib see värv hästi meele ergutamiseks ja rõõmsa tuju koju toomiseks ka aastaajale kohaselt! Nii rõõmus värv paneb kindlasti ka rohkem tegutsema ja annab energiat, olgu siis suurel või väiksel pinnal esinedes.


Naturaalsed toonid ja pinnad – aegumatu ja alati väga minimalistlikult esteetiline. Hele puit, hele betoon ja ka soojemad toonid, neid annab igasse kodusse sobitada. Tekitavad ka mõnusa atmosfääri kodus peale kauba. Kalhojs leiab naturaalsetes toondies näiteks lauamatid, tapase taldrikud/serveerimisalused, taldrikuid House Doctorilt ja muud.


Ja muidugi on kevadel igasugused erksamad ja rõõmsad värvid interjööris alati teretulnud! Neid võib julgelt sisustusse lisada, siis on endal ka meel rõõmsam! :)


ENGLISH


Soon the spring sun and greenery are coming to our minds, and with the new season new colors are also trending. In today's blog post, let's look at the colors most commonly used in interior décor in the spring of 2020. Of course, the most important thing is to find a color that appeals to you, but luckily there is a wide selection of trend colors to choose your favourite from!


Champagne and pastel shades - be it the "champagne" color or the light and dreamy pastel shade, they are easy to match with other brighter and darker shades as well.


Cobalt Blue - A bold blue tone that will not be unnoticed! Anyone who does not want to paint the entire interior or all the walls in this color will be ideal as an accent color, otherwise the interior will be light or dark in one shade.

Mango and orange tones - Because orange is known to boost creativity in people, this color is well suited to stimulate the mind and bring home a happy mood for the season! This joyful color will definitely make you more active and energized, whether used on a large or small surface.


Natural tones and surfaces - timeless and always very minimalist aesthetic. Light wood, light concrete and warmer tones make them the perfect fit for any home. They also create a cozy atmosphere at home. At Kalhoj you can find natural tones in products such as table rugs, tapas plates / serving trays, plates from House Doctor and more.And of course any bright and joyful colors in the interior are always welcome in the spring! They can be safely added to the furnishings, and you will be more happy! :)


Eelmine
Brändide tutvustus!
Järgmine
Kingiideid sõbrapäevaks!

Lisa kommentaar

Email again: