Meist

Kalhoj kauplus asutati 2015. aastal Mairita ja Esben Kalhøj juhtimisel osana ettevõttest Baltic Hospitality Group, mis teenindab juba alates 2003. aastast hotelle ja restorane Balti riikides ja Taanis. Mõned aastad tegutses ka nende loodud internetipood Royalkids. Kalhoj kauplus loodi kahe ettevõtte parima ühendamisel, samuti laiendati sortimenti ja uuendati kontseptsiooni.

Kauplus asub Siguldas, Lätis ning nüüd ka Sinu juures Tallinnas!

Kalhojs kohtad Sa unikaalseid koju ja aeda sobivaid sisustusesemeid, eristuvaid, meeldivaid ning erilisi kingitusi oma sõpradele, perele ning loomulikult iseendale. Lisaks sellele leiad siit alati ka ärikingitused, mis sobivad ideaalselt töötajatele, klientidele ning koostööpartneritele.

Kalhoj tootevaliku laias sortimendis on ka delikatessid ja joogid, mis muudavad pere ja sõprade seltsis veedetud õhtu täiuslikuks. Meilt leiad hõrgutised õhtusöögiks, magustoiduks, veinikõrvaseks terrassil,  lõbusaks lauamänguturniiriks või nautimiseks diivanil armastatud mängufilmi juurde.

Meie kui Royalkids asutajate juurest võid soetada kvaliteetsed, praktilised ja funktsionaalsed välisriided ning termopesu lastele vanuses kuni 12 aastat. Riietus, mis lubab Sinu lapsel joosta, hüpata, mängida nii õues kui toas. Seejuures võid olla kindel, et kõik rõivad toodetakse tööohutuse ja keskkonna nõudeid järgides ning need on ohutud kandmiseks ning lapse tervisele.

Ootame Sind külla meie hubasesse kauplusesse, et vaadata, katsuda, nuusutada ja võimalik, et ka maitsta ja proovida siin pakutavat, niisamuti kogeda personaalset teenindust ja saada nõuandeid meie töötajatelt!

Kohtumiseni!

Mairita & Esben Kalhøj